Технічні курси TDI


TDI є найбільшим технічним центром сертифікації в світі. Будучи однією з перших організацій, що здійснюють навчання зі змішаного дайвінгу та регенерації газу, TDI розглядається як новатор нових методів і програм для дайвінгу, які раніше не були доступні широкій громадськості. Навчання з TDI надало дайверам можливість побачити такі затонулі короблі, як Андреа Дорія, Лузітанія і Принц Уельський. Дайвери TDI досліджували підводні печери в Іспанії, Австралії та Мексиці, а також допомагали водолазам на світових рекордах, що проводяться в Червоному морі.

Професіонали TDI дотримуються найвищих стандартів для забезпечення якісної підготовки в усьому світі. Це означає, що, будучи дайвером, який проводить курс TDI, ваш інструктор буде документувати свій досвід і знання до досягнення цього рейтингу. Як кандидат інструкторів, який проходить курс TDI, ваш тренер-інструктор TDI пройде крок за досягненням найвищого рівня підготовки, що пропонує TDI.

TDI прагне запропонувати найвищу якість навчання, що підтримується найсучаснішими матеріалами з найсучаснішою інформацією та технікою. Матеріали TDI написані авторами, які гостро проводять тип дайвінгу, про який вони пишуть. Ці ж матеріали оновлюються в міру зміни технологій та обладнання.

TDI Tech Courses

TDI Є ЛІДЕРОМ В ТЕХНІЧНОМУ ДАЙВІНГУ. ЗАСНОВАН У 1994. TDI ПРОПОНУЄ ШИРОКИЙ ВИБІР ПРОГРАМ, ДОСТУПНИХ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗАНУРЕННЯ.