Інструкторський курс IANTD IDP у Малинському підводному музеї

Тренування IANTD Instructor Development Program відбулися 7 квітня у Малинському підводному музеї. Це чудова можливість для інструкторів набути практичних навичок та досвіду в навчанні дайвінгу. Нехай ваші учні отримають найкращі знання та навички для безпечного та захоплюючого підводного світу! 🌊🤿

IANTD (International Association of Nitrox and Technical Diver’s) — це визнана організація, яка спеціалізується на навчанні дайвінгу та розвитку професійних інструкторів. Їх програма IANTD Instructor Development Program призначена саме для тих, хто бажає стати кваліфікованим інструктором з дайвінгу.

Цей курс надає інструкторам необхідні навички та знання для ефективного навчання учнів. Він включає в себе різноманітні аспекти, такі як безпека, методика навчання, планування та проведення занять, а також практичні навички.

Малінський підводний музей — це чудова локація для проведення такого курсу. Розташований у водоймі, він надає інструкторам можливість навчати учнів у реальних умовах, де вони можуть досліджувати підводний світ та вивчати його унікальність.